Aktuálně

Aktuálně

Návrat k běžnému režimu cestování na Seychely

01.12.2022

01.12.2022 - S účinností od 1. 12. 2022 byla zrušena všechna vstupní opatření související s pandemií COVID-19. Nově musí každý cestující před odletem na Seychely vyplnit elektronický příjezdový formulář „Travel Authorization“ (nahrazuje modrý tištěný formulář, který se dříve vyplňoval v letadle), kde je nutné zadat základní informace o cestě a pobytu - platný cestovní pas (platnost pasu alespoň 3 měsíce po návratu ze země), fotografii (selfie), potvrzení o ubytování na celou délku pobytu, zpáteční letenku, kontaktní údaje a cestovní pojištění (musí pokrývat veškeré výlohy spojené s možným onemocněním COVID-19).

Elektronický příjezdový formulář naleznete na: https://seychelles.govtas.com.
Aktuální podmínky vstupu na Seychely ke stažení ZDE.

Mezinárodní konference seychelských honorárních konzulů

01.11.2022

01.11.2022 - Jana Štefánková se ve dnech 25. až 28. října zúčastnila konference seychelských honorárních konzulů z celého světa, kterou každé dva roky pořádá Ministerstvo zahraničních věcí Seychelské republiky na hlavním ostrově Mahé. Konferenci na téma „Využití příležitostí prostřednictvím diplomatických vztahů“ oficiálně zahájil prezident Seychelské republiky Wavel Ramkalawan, který poděkoval všem honorárním konzulům za jejich práci a pomoc v době pandemie COVID-19. Současně byly představeny nové projekty na podporu a propagaci Seychel, včetně projektu „Adopting a District“, jehož cílem je posílení spolupráce mezi konzuly a správci jednotlivých distriktů, aby lépe pochopili problémy a priority místní komunity a mohli tak přinést konkrétní pomoc.

Jana Štefánková a prezident Seychelské republiky Wavel Ramkalawan.
Jana Štefánková, seychelský honorární konzul v Hamburku Farhad Vladi a prezident Seychelské republiky Wavel Ramkalawan.

Aktuální podmínky vstupu na Seychely

12.10.2022

12.10.2022 - S účinností od 15. března 2022 již nemusí před odletem na Seychely podstoupit PCR test (pokud ho nebude vyžadovat letecká společnost) plně očkovaní návštěvníci (dospělí 3 dávky vakcíny, děti od 12 do 18 let 2 dávky vakcíny) a návštěvníci, kteří prodělali 2 až 12 týdnů před cestou onemocnění COVID- 19. Tato povinnost nadále platí pouze pro neočkované, kteří se musí prokázat negativním PCR testem ne starším než 72 hodin před odletem. Děti do 12 let jsou od testů osvobozeny. Vyplnění žádosti o povolení vstupu Health Travel Authorization prostřednictvím elektronického formuláře: https://seychelles.govtas.com zůstává v platnosti a je vyžadováno po všech návštěvnících bez výjimky.

Aktuální podmínky vstupu na Seychely ke stažení ZDE
.
Více informací na: https://tourism.gov.sc/ nebo http://www.health.gov.sc/.

Aktuální podmínky vstupu na Seychely platné od 15.3. 2022

16.03.2022

15.03.2022 - S účinností od 15. března 2022 se zjednodušují podmínky vstupu na Seychely. Plně očkovaní návštěvníci (dospělí 3 dávky vakcíny, děti od 12 do 18 let 2 dávky vakcíny) a návštěvníci, kteří prodělali 2 až 12 týdnů před cestou onemocnění COVID-19 již nemusí před odletem na Seychely podstoupit PCR test (pokud ho nebude vyžadovat letecká společnost). Tato povinnost nadále platí pouze pro neočkované, kteří se musí prokázat negativním PCR testem (ne starším než 72 hodin před odletem) nebo antigenním testem (ne starším než 24 hodin před odletem). Vyplnění žádosti o povolení vstupu Health Travel Authorization prostřednictvím elektronického formuláře: https://seychelles.govtas.com zůstává v platnosti a je vyžadováno po všech návštěvnících bez výjimky (očkovaných i neočkovaných). Přímo na Seychelách je nutné dodržovat stávající zdravotní opatření - nosit obličejové masky, udržovat rozestupy, vyhýbat se přeplněným prostorům, často si mýt ruce apod.

Aktuální podmínky vstupu na Seychely ke stažení ZDE
.
Brožura Seychelles Travel Advisory for Visitors ke stažení ZDE.

Více informací na: http://tourism.gov.sc/covid-19-guidelines/

Podmínky vstupu na Seychely platné od 6.1. 2022

11.01.2022

06.01.2022 - Podmínky vstupu na Seychely pro turisty a residenty aktualizované Ministerstvem zdravotnictví Seychelské republiky dne 6.1. 2022
ke stažení ZDE
.

Více informací na: http://tourism.gov.sc/covid-19-guidelines/

Honorární konzulát Seychelské republiky v České republice

Ambasáda Seychelské republiky v Bruselu

Copyright © Consulate Seychelles 2016 - - All rights reserved Developed by MrCode.NET

Tato webová stránka používá soubory cookies.