Cestování

Cestování

Seychelské ostrovy jsou jednou z nejatraktivnějších exotických destinací světa a díky své poloze v blízkosti rovníku, vynikajícím klimatickým podmínkám s absencí tropických cyklónů navíc ideálním místem pro celoroční návštěvy. Oblíbeným turistickým cílem jsou zejména pro svou neuvěřitelnou přírodní krásu, běloskvoucí pláže a teplé tyrkysové vody Indického oceánu s neobyčejně rozmanitým podmořským životem. Seychelská vláda proto vynakládá velké úsilí na ochranu a uchování místního přírodního dědictví, a i když je turistický ruch nejdůležitějším hospodářským odvětvím země, masovou turistiku do značné míry reguluje a podporuje především takové projekty, které přírodní a kulturní atmosféru Seychel nenaruší. Tomuto přístupu odpovídají nově vznikající hotelové resorty, které jsou budovány s naprostým respektem k okolní krajině a s velkým důrazem na ekologii. Turistické zázemí Seychelských ostrovů se tak v posledních letech výrazně zlepšilo a svou kvalitou i širokou nabídkou všech souvisejících služeb dnes uspokojí i ty nejnáročnější cestovatele.

Eden Island Seychelles

Eden Island

Eden Island Seychelles je prestižní rezidenční ostrov s mezinárodní marinou jen několik set metrů od hlavního seychelského ostrova Mahé. Do pěstěných zahrad jsou zde zasazeny velkorysé koloniální vily, prostorné řadové domy a stylové apartmány, které si lze krátkodobě i dlouhodobě pronajmout nebo koupit do osobního vlastnictví. Všichni ubytovaní hosté mohou na ostrově využívat stejných služeb jako jeho rezidenti, mají k dispozici čtyři soukromé pláže, tenisový kurt či clubhouse s bazénem a fitness centrem. Součástí resortu je také nákupní galerie, soukromé lékařské ambulance i běžné služby. A jelikož je celý areál uzavřenou komunitou, nechybí security 24 hodin denně. Více informací zde.

 

Eden Bleu Hotel

Eden Island

Elegantní sofistikovaný hotel se nachází na rezidenčním ostrově Eden Island se snadnou dostupností na mezinárodní letiště Seychelles International Airport a do hlavního města Victoria. Jeho luxusní, komfortně vybavené pokoje nabízejí překrásné výhledy na moderní marinu, kde mohou kotvit až stometrové jachty, a tropickou zeleň sousedního ostrova Mahé, na který vede hlídaný most. Svým hostům poskytuje maximální pohodlí v podobě pětihvězdičkového servisu, včetně služby Concierge, a spoustu nejrůznějších zážitkových aktivit. Díky velkorysému konferenčnímu zázemí s veškerými moderními technologiemi je rovněž ideálním místem pro konference a obchodní jednání. Více informací zde.

 

Six Senses Zil Pasyon

Eden Island

Unikátní hotelový resort světově proslulé značky Six Senses se rozprostírá na privátním seychelském ostrově Félicité, kde byl poprvé otevřen v srpnu 2016. Areál resortu tvoří tři desítky luxusně vybavených vil, které jsou dokonale zasazeny mezi obrovskými žulovými balvany obklopenými exotickou vegetací a tyrkysem Indického oceánu. Pocit absolutního soukromí navíc umocňuje skutečnost, že se jedná o jediný hotelový resort na tomto ostrově, vzdáleném padesát kilometrů od mezinárodního letiště na Mahé. Veškerý komfort resortu podtrhuje špičkové zázemí s naprosto výjimečným servisem a službami i velkorysé Six Senses Spa s bohatou nabídkou relaxačních a zkrášlujících procedur. Více informací zde.

 

Honorární konzulát Seychelské republiky v České republice

Velvyslanectví Seychelské republiky v Paříži

Copyright © Consulate Seychelles 2016 - - All rights reserved Developed by MrCode.NET

Tato webová stránka používá soubory cookies.