Investiční příležitosti

Investiční příležitosti

Honorární konzulát Seychelské republiky v České republice dlouhodobě podporuje obchodní vztahy mezi Českou a Seychelskou republikou a současně propaguje Seychely jako vhodné místo pro zahraniční investice. Výjimečnou investiční příležitost přitom představují luxusní nemovitosti v unikátních resortech nově vznikajících na privátních seychelských ostrovech, které majitelům poskytují veškerý evropský komfort, nadstandardní služby i vysokou míru bezpečí. Vhodný výběr nemovitosti pak může znamenat nejen splnění snu o životě v exotické zemi, ale může přinést i zajímavé finanční zhodnocení.

Pangia Beach Seychelles

Pangia Beach Seychelles

Nový butikový resort, který právě vzniká na východním pobřeží seychelského ostrova Mahé, na půli cesty mezi hlavním městem Victoria a mezinárodním letištěm. Po dokončení jej budou tvořit čtyři luxusní čtyřpodlažní bytové domy, kde se bude nacházet 29 moderních apartmánů a 4 exkluzivní penthousy s unikátní plochou až 390 m², panoramatickými výhledy na okolní ostrovy, přímým vstupem na pláž a do privátní mariny. To vše navíc v kombinaci s příjemnou komorní atmosférou a velmi komfortním společným zázemím s fitness centrem, clubhouse a bazénem. Všechny nabízené nemovitosti lze kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. S koupí nemovitosti majitelé splňují podmínky pro získání trvalého pobytu na Seychelských ostrovech. Více informací zde.

 

Eden Island Seychelles

Eden Island

Jeden z nejprestižnějších rezidenčních přístavů světa se rozprostírá v hlídaném bezpečí ostrova Eden Island, jen několik set metrů od hlavního seychelského ostrova Mahé. Tato strategická poloha mu zajišťuje snadnou dostupnost na mezinárodní letiště a do hlavního města Victoria. Nabídka nemovitostí zahrnuje luxusní apartmány, prostorné řadové domy a reprezentativní vily, které se nacházejí na soukromých pozemcích a jsou opatřeny vlastním kotvištěm pro loď. Všechny nabízené typy nemovitostí lze kupovat do osobního vlastnictví a využívat je pro vlastní účely nebo je pronajímat. S koupí nemovitosti majitelé splňují podmínky pro získání trvalého pobytu na Seychelských ostrovech. Více informací zde.

 

Zil Pasyon Residences Seychelles

Eden Island

Jeden z nejexkluzivnějších rezidenčních projektů světa se rozprostírá na privátním seychelském ostrově Félicité, který leží nedaleko ostrova La Digue. Nabídka nemovitostí zahrnuje pouhých sedmnáct impozantních vil pro nejnáročnější klientelu z celého světa, které jsou dokonalým ztělesněním nekompromisního luxusu, elegantního designu a velmi osobité moderní architektury. Všechny nabízené rezidence se nacházejí na velkorysých pozemcích až na samém vrcholku ostrova, aby maximálně umocnily panoramatické výhledy na Indický oceán a poskytly vysokou míru soukromí. S koupí nemovitosti majitelé splňují podmínky pro získání trvalého pobytu na Seychelských ostrovech. Více informací zde.

 

Honorární konzulát Seychelské republiky v České republice

Velvyslanectví Seychelské republiky v Paříži

Copyright © Consulate Seychelles 2016 - - All rights reserved Developed by MrCode.NET

Tato webová stránka používá soubory cookies.